Loading...

Hakkımızda

PROTEK OTOMASYON, ELEKTRİK, MAKİNA, TARIM VE HAYVANCILIK;

  2014 yılında Türk sanayisine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.Ağır sanayi,küçük ve orta ölçekli işletmelere sunduğumuz teknik danışmanlık,sistem çözümleri ve otomasyon ve otomasyon yazılımları alanında kendisini sürekli yenileyen bir yapıya sahiptir
Otomasyon Sistemleri odaklı ana çalışma alanlarında tasarım, danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, devreye alma, eğitim, montaj, servis ve bakım hizmetleri ile faaliyet alanındaki teknolojik ürün ve sistemleri müşterilerimize sunmaktayız. Sektöre paketleme makinaları, salça işleme makinaları, konveyör sistemleri, arıtma tesisleri, Türk donanmasına ait savaş gemilerinin arıtma sistemlerinin devreye alınması, Keskinoğlu tavukçuluk rendering sisteminin arıza ve bakımı ve birçok yazılım ve yazılım desteği şeklinde hizmetler vermiştir.  

PROTEK OTOMASYON, ELEKTRİK, MAKİNA, TARIM VE HAYVANCILIK;

bilgisine, becerisine ve tecrübesine güvenerek Kümes Otomasyonu sektörüne hizmet vermeye başlamıştır.   Bizler, Teknolojinin son evresini takip edip siz değerli müşterilerimize daha verimli ve daha ekonomik bir alan yaratmaktayız.   Teknolojik yatırımlarımız, AR-GE çalışmalarına verdiğimiz önem ve müşteri memnuniyeti ile birlikte Otomasyon sektöründe hızla ilerlemekteyiz.
Yukarı çık